المحرر موضوع: سؤال  (زيارة 123 مرات)

0 الأعضاء و 1 ضيف يشاهدون هذا الموضوع.

Hagar Ayman

  • مبتدىء
  • *
  • مشاركة: 4
سؤال
« في: 09:43مسائاً 07/10/2018 »
انا كنت عايزة اسأل هي الهجمات بتيجي تاني حتى مع الانتظام فالعلاج؟

Dina zamzam

  • مبتدىء
  • *
  • مشاركة: 47
رد: سؤال
« رد #1 في: 09:01مسائاً 04/11/2018 »
احتمال طبعا علشان كده لازم متابعه

Hagar Ayman

  • مبتدىء
  • *
  • مشاركة: 4
رد: سؤال
« رد #2 في: 01:50صباحاً 14/11/2018 »
انا بدأت علاج بالبيتافيرون بقالي اسبوعين و تعبانة منه جدا بيجيلي دوخة جامدة و وجع في جسمي كله بالذات ضهري و اكتئاب بقيت اعيط من اقل حاجة و انا اصلا مش كدة و عصبية زيادة و صداع مش بيروح بالمسكنات و على طول حاسة اني عايزة ارجع و كل حقنة بتتعب اكتر من اللي قبلها

Dina zamzam

  • مبتدىء
  • *
  • مشاركة: 47
رد: سؤال
« رد #3 في: 09:37مسائاً 14/11/2018 »
الف سلامه عليكي يفضل البدء بنصف الجرعه لمده اسبوعين ثم الجرعه الكامله مع أخذ مسكن قبل و بعد الحقنه بنصف ساعه إلي ساعه زي نوفالدول و لو استمر التعب ممكن بروفين ٤٠٠ مجم و معلش فعلا ممكن يكون متعب في الاول حتي اعتياد الجسم عليه